Pozdrowienia z nad morza.

W Trójmieście zaczyna się wypogadzać, jest gorąco, pojawia się słońce i ludzie masowo wylegują się na plażach, na tyle skutecznie że nawet ja się opaliłem co prawda nie tak jak chciałem, ale jak się nie ma co się lubi ….

Plaża w Rewie

Plaża w Rewie

Wczoraj też była pogoda, byłem w Fashion House w Gdańsku i nawet udało mi się spotkać w końcu z Kozim. Wypiliśmy po dwie pinty Guinessa, a na trzeciego po Książęcym Ryżowym. I tu pojawia się kolejny wątek, tam gdzie piliśmy to ostatnie piwo zjadłem pyszne pierogi (po meksykańsku). Otóż szukaliśmy na Skwerze Kościuszki knajpy gdzie leją z kija Fortunę Czarną (to bardzo pyszne piwo), nie znaleźliśmy bo tam gdzie miała być ta knajpa jest Pierogarnia gdzie można zjeść wyborne pierożki.

Pierogarnia Pierożek

Pierogarnia Pierożek

Dziś już nie jest tak słonecznie. Jest 1 Czerwca, święto wszystkich Dzieci i urodziny Igora mojego chrześniaka, w tym celu przyjechała do nas jego Matka Chrzestna, będzie się działo. Prezent urodzinowy Igor już dostał, jest to piaskownica którą można zakryć i z klap zakrywających (po ich rozłożeniu) tworzą się ławeczki, taki to prezent. Jako że sam słyszałem że Igor w dniu 1 Czerwca powinien dostać 2 prezenty, tak więc ode mnie dostanie pudło klocków Duplo Straż Pożarną.

Pali się !

Pali się !

Postawiłem sobie za punkt honoru utopić chrześniaka w klockach Lego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s